Про нас

Томас Шрьодер – виконавчий віце-президент Warrior Mfg., LLC та Керівник іноземного Представництва в Україні

Відповідальний за всі аспекти діяльності компанії: управління, виробництво, маркетинг та продаж обладнання для транспортування та зважування сипучих матеріалів

Том приєднався до  Warrior Mfg., LLC в  червні 2015 року й зайняв посаду виконавчого віце-президента. Том має великий досвід в керівництві, інженерії, виготовленні, проектуванні обладнання для транспортування сипучих матеріалів.  

Свою професійну кар’єру Том почав в 1982 році як технічний менеджер в Lester Electrical, Лінкольн, Небраска, де пропрацював 9 років. Потім 4 роки працював менеджером з розвитку продукту в Lozier Corporation, де був відповідальним за дизайн продукту та ціноутворення.  З 1995 по 2013 рік займав посаду генерального директора компанії Intersystems – всесвітньо відомої компанії  по виробництву обладнання для транспортування сипучих матеріалів. За період керівництва розробив якісний продукт, що привело компанію до значного зростання та прибутку. 

З січня 2014 по червень 2015 працював на посаді Віце-президента з розитку глобального бізнесу в Behlen Mfg. Co.


Ренді Стауффер – віце-президент з продажів і маркетингу Warrior Mfg., LLC.

Відповідальний за продаж обладнання та маркетингову діяльність компанії

Ренді приєднався до Warrior в січні 2016 року, а до цього 23 роки працював в Intersystems – всесвітньовідомій компанії  по виробництву обладнання для транспортування сипучих матеріалів. З 2001 по 2003 роки займав посаду Віце-президента з маркетингу, а з 2004 по 2015 роки був Віце-президентом з продажів та маркетингу, де був відповідальним за продажі та маркетингову діяльність всіх бізнес-груп світу. Успішний керівник команди професіоналів шляхом  впровадження маркетингових стратегій у відповідності з цілями компанії. Грав ключову, стратегічну роль у розширенні та розвитку компанії на території США та всього світу.


Валерій Нохрін – менеджер проектів Представництва «Ворріор ЕмЕфДжі., ЕлЕлСі»

Відповідальний за консультування та технічну підтримку клієнтів щодо обладнання Warrior на території Східної Європи та СНД

 

 

Наталія Вусик – консультант з маркетингу Представництва «Ворріор ЕмЕфДжі., ЕлЕлСі»

Відповідальна за маркетингову діяльність Представництва на території Східної Європи та СНД

 

 

 

 

Досвід персоналу

Професійний менеджмент, інженерна та виробнича команди принесли в компанію Warrior десятки років досвіду в проектуванні і виготовленні транспортного обладнання.

Для задоволення потреб клієнта наші інженери в роботі використовують найсучасніші системи автоматизованого проектування і моделювання (CAD / CAM). Здатність проектувати і розробляти обладнання з урахуванням індивідуальних вимог клієнтів значно розширює наші можливості у наданні послуг.


Місцезнаходження підприємства

Протягом багатьох років потужності Warrior розташовувались на площі на 25 000 тисячах квадратних футів в Редвуд Фолс, штат Міннесота. У зв’язку зі стрімким зростанням, компанія побудувала високотехнологічний завод в місті Хатчинсон, штат Міннесота, в 2007 році. У 2016 році компанія Warrior відкрила завод по виробництву обладнання для транспортування матеріалів в Омасі, штат Небраска. На сьогоднішній день виробництво компанії Warrior займає більш ніж 200 000 квадратних футів.


Членство в профспілках та об’єднаннях

Американський інститут сталевих конструкцій (АІСК)
Американське суспільство зварювання (АСЗ)
Канадське бюро зварювання (КБЗ)
Американська коаліція за етанол (АКЕ)
Асоціація поновлюваного палива (АПП)
Угрупування по зберіганню і переробці зернових культур (УЗПЗК)
Асоціація виробників сільськогосподарського обладнання (АВСО)
Американське товариство інженерів-агрономів (АТІА)
Асоціація зернових та кормів штату Міннесота (АЗКШМ)


Політика щодо якості продукцї

Для задоволення потреб і вимог клієнта компанія Warrior прагне перевершити всі ваші очікування.
Унікальний дизайн, високі стандарти і прагнення надавати якісне обладнання, забезпечили можливість Warrior Mfg LLC завершити безліч проектів по всій континентальній частині Сполучених Штатів і в більш ніж тридцяти країнах по всій земній кулі. Високий рівень обслуговування став можливим завдяки самовідданості наших співробітників. Ми запевняємо вас, що повне задоволення ваших потреб та вимог стане основою наших відносин.

Для кращої комунікації ми відкрили Представництво в Україні. Читати докладніше …

Bridging the Span from Concept to Construction