НАША ІСТОРІЯ

Наша історія

Компанія Warrior була заснована в 1978 році і починала з виробництва опорних конструкцій для зернової промисловості, включаючи конвеєрні галереї, опорні вежі, сходи і платформи. На початку свого розвитку Warrior виробляла автозчеплення для сільськогосподарської техніки під своєю торговою маркою.

Після зміни власника в 2002 році, компанія Warrior розширила список промисловостей, куди увійшли гірничодобувна, харчова і паливна. Істотні інвестиції були зроблені в виробництво конструкційної сталі для будівельної промисловості. Компанія Warrior повністю пройшла сертифікацію в Американському Інституті Розробки Сталевих Конструкцій.

Протягом багатьох років виробництво Warrior розташовувалося на 25 000 тисячах квадратних футів в Редвуд Фолс, штат Міннесота. У зв’язку зі стрімким розвитком, компанія побудувала високотехнологічний завод в місті Хатчинсон, штат Міннесота в 2007 році. У 2012 році компанія Warrior купила компанію Micada – виробника конусних хоперів для зберігання зерна. У 2016 році Warrior відкрила виробництво транспортного обладнання для перевалки матеріалів в Омасі, штат Небраска. На сьогоднішній день компанія Warrior має виробничі потужності загальною площею більш ніж 200 000 квадратних футів.

Bridging the Span from Concept to Construction