Представництво «Ворріор ЕмЕфДжі., ЕлЕлСі»

Компанія Warrior Mfg LLC, яка займає лідируючі позиції в США по виробництву металоконструкцій та транспортного обладання для зернової та харчової промисловості відкриває Представництво в Україні. Офіс компанії знаходиться в Харкові і представляти компанію будуть Валерій Нохрін – менеджер проектів та Наталія Вусик – консультант з маркетингу. 
Валерій та Наталія мають великий досвід співпраці з елеваторами та морськими терміналами України й Росії в сфері опрацювання проектів, поставок транспортного обладнання, пост-продажного сервісу, а також здійснення оперативної інформаційної та маркетингової підтримки клієнтів. Обидва фахівці починали кар’єру в компанії Intersystems і мають великий досвід та високу кваліфікацію в роботі з клієнтами України та близького зарубіжжя в цій сфері.
Warrior Mfg LLC була заснована в 1978 році і починала з виробництва металоконструкцій для зернової промисловості, включаючи опорні вежі та конвеєрні галереї. Компанія активно розвивалася і, з часом, доповнила лінійку трьох-бункерними вагами в потоці і квадратними ємностями для зберігання зерна, а в 2015 році Warrior Mfg LLC відкрила виробництво транспортного обладнання в Омасі, штат Небраска. Професійний менеджмент та високоякісне виробництво принесли в компанію Warrior десятки років досвіду в проектуванні і виготовленні транспортного обладнання.
«Сільське господарство в Україні дуже швидко розвивається і цей розвиток вимагає впровадження нових рішень.»говорить Томас Шрьодер, виконавчий віце-президент Warrior Mfg LLC та Керівник Представництва. – «Розробляючи лінійку обладнання, яка включає ланцюгові конвеєри і норії, ми виходили, передусім з сьогоднішніх вимог до якості, простоти обслуговування і здатності працювати в складних умовах. Компанія Warrior пропонує найсучасніші рішення в зерновий промисловості та відкриття Представництва в Харкові значно спростить і прискорить комунікацію для наших українських клієнтів. Ми дуже раді, що Валерій та Наталія приєдналися до нас». «Ми раді можливості надати високоякісний продукт в Україні і віримо, що українські аграрії зможуть знайти надійного партнера в особі Warrior.» – Говорить Ренді Стауффер, віце-президент з продажів і маркетингу. – «Валерій та Наталія – кваліфіковані фахівці з великим досвідом і це є запорукою нашого зростання в Україні». 
Унікальний дизайн, високі стандарти і прагнення надавати якісне обладнання, забезпечили Warrior Mfg LLC завершити безліч проектів по всій континентальній частині Сполучених Штатів і в більше ніж тридцяти країнах по всій земній кулі.
З жовтня 2016 компанія Warrior представлена ​​в Україні за адресою:вул. Академіка Проскури, 1, офіс 532, м Харків, Україна, 61070
Bridging the Span from Concept to Construction